Lokalizacja: Castell de Castells
Castell de Castells nieruchomości w Hiszpanii. Możliwości dzisiejszego świata, które daje nam nie tylko technologia, ale również przynależność do Unii Europejskiej, daje nam niepowtarzalną możliwość wyboru miejsca zamieszkania niemalże w całej Europie i przeprowadzki tam w każdej chwili. Jeśli chcielibyście kupić dom w Hiszpanii lub zamieszkać w jednym z hiszpańskich apartamentów, wystarczy przeszukać katalogi biur nieruchomości w Hiszpanii, aby znaleźć coś ciekawego. Ta lokalizacja to dobre miejsce na inwestycję w nieruchomości w Hiszpanii.
Jeśli chcielibyście zamieszkać w niewielkiej, spokojnej miejscowości, z dala od zgiełku kurortów turystycznych, być może w sam raz będzie Castell de Castells. Jest to malutka miejscowość położona w górach Marina Alta, w Walencji w prowincji Alicante, niecałe 90 kilometrów od Alicante. Miasteczko jest niewielkie i dzisiaj liczy 449 mieszkańców. Najbliższymi większymi miejscowościami są Benigembla, około 12 kilometrów na północny wschód, oraz Jalón około 20 kilometrów na wschód. Dzisiaj Castell de Castells liczy zaledwie 449 mieszkańców i jest niewielką miejscowością z dala od zgiełku wielkich miast i kurortów turystycznych.
Jeśli zechcecie zamieszkać w spokojnym, magicznym miasteczku 551 metrów nad poziomem morza, codziennie będziecie mogli spędzać każdą wolną chwilę w oazie ciszy i spokoju, jaką jest Castell de Castells. W miasteczku znajdziecie niezbędne sklepy, a wszystko czego Wam zabraknie na pewno znajdziecie w pobliskich Benigembla oraz Jalón. W miasteczku znajdziecie kilka sklepów, aptekę, bank, oraz niezbędne urzędy. Co ciekawsze mimo, że Castell de Castells ma mało mieszkańców znajdziecie tutaj knajpki, w której zjecie przysmaki kuchni hiszpańskiej, ale również włoskiej i brytyjskiej. TA lokalizacja to dobre miejsce na zakup nieruchomości w Hiszpanii.
Lokalizacja miasteczka sprawia, że amatorzy górskich wędrówek będą mieli niepowtarzalną okazję codziennie wędrować po okolicznych ścieżkach Marina Alta. W pobliżu znajdziecie również wspaniałe atrakcje, takie jak piękne wodospady Fuentes de Algar, jaskinie Vall d`Ebo, oraz będziecie mogli zdobyć pobliski szczyt Serrella o wysokości 1300 metrów nad poziomem morza. Niedaleko znajdują się malowidła jaskiniowe w Pla de Petracos, liczące ponad 5000 lat. Na uwagę zasługują też pozostałości po arabskim zamku Penya Castellet.
Jeśli będziecie mieli ochotę spędzić czas na morskich szaleństwach, najbliższy kurort turystyczny i przepiękne plaże są zaledwie 40 kilometrów od Castell de Castells, w Benidorm. Podobna odległość jest do miasteczka Denia, w którym nie tylko znajdziecie plaże, ale również port, z którego codziennie odpływa prom na Ibizę, Majorkę i Formentera. W ten sposób w każdej chwili każdy wolny weekend możecie spędzać na jednej z tych wspaniałych hiszpańskich wysp.
Wszystko to może sprawić, że już dziś będziecie mieli ochotę zamieszkać w Castell de Castells. Już dziś zapytajcie agenta sprzedaży nieruchomości o oferty z tej okolicy.
Jedną z okazji zamieszkania w Castell de Castells jest sprzedaż szeregowiec w rustykalnym stylu z trzema sypialniami, dwiema łazienkami, oddzielną kuchnią i powierzchnią 160 metrów kwadratowych. Nieruchomość wyposażona jest w ogrzewanie oraz klimatyzację. Można ją kupić już dziś za 115 tysięcy Euro, wraz z meblami.
Inną nieruchomością na sprzedaż w Castell de Castells jest willa o powierzchni 200 metrów kwadratowych, na powierzchni działki liczącej 850 metrów kwadratowych. Willa ma pięć sypialni, trzy łazienki, część mieszkalną, oraz kuchnię. Nieruchomość ma basen o wymiarach 7 na 3,5 metra, oraz wspaniały ogród, w którym będziecie mogli spędzać każdą swoją wolną chwilę. Nieruchomość wystawiona jest na sprzedaż za 215 tysięcy Euro i nadaje się do zamieszkania nawet przez dwie rodziny.
Jeśli marzyliście, aby zamieszkać w prawdziwej hiszpańskiej posiadłości wiejskiej, tak zwanej finca, macie ku temu okazję. Na sprzedaż została wystawiona również taka posiadłość o powierzchni 332 metrów kwadratowych, z działką 4600 metrów kwadratowych. Znajdziecie tutaj cztery sypialnie, cztery łazienki, przestronny salon z kominkiem oraz luksusową kuchnię. Na działce znajdują się również prywatny basen, wspaniały ogród, oraz rozległe tereny, które nowy właściciel będzie mógł urządzić po swojemu. Cena tej nieruchomości to jedyne 675 tysięcy Euro. Jest to miejsce idealne nie tylko, aby zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy, ale również przeznaczyć pod wynajem i przerobić na pensjonat, udostępniając w ten sposób turystom korzystanie z błogiej ciszy, z dala od zgiełku miasta.

Willa w Castell de Castells

Willa w Castell de Castells

4 4 4513 m² 595,000
Odrestaurowana finca w Castell de Castells

Odrestaurowana finca w Castell de Castells

4 4 4000 m² 675,000
Copyright CASONA.PL | Biuro nieruchomości Hiszpania 1994-2017