Lokalizacja: Los Dolses

Los Dolses nieruchomości. To znana i bardzo lubiana lokalizacja na zakup nieruchomości zagranicznej w Hiszpanii w regionie Costa Blanca południe. Jeżeli myślisz o dobrej inwestycji w Hiszpanii, to ta lokalizacja to dobry punkt na rozpoczęcie swoich poszukiwań zagranicznych inwestycji na południu Europy. W ofercie sprzedaży mieszkań i domów na Los Dolses posiadamy domki jednorodzinne, luksusowe wille, luksusowe rezydencje, a także tańsze apartamenty, domy szeregowe i segmenty, oraz bliźniaki na Los Dolses. Ta lokalizacja od lat cieszy się renomą wśród osób szukających dobrych miejsc, nie tylko na wakacyjny dom w Hiszpanii, ale także idealnego miejsca na emeryturę lub lokatę kapitału za granicą.
Los Dolses leży kilka minut jazdy samochodem od plaż Costa Blanca, leży także blisko Villamartin – znanego pola golfowego. Na Los Dolses mieszka mnóstwo tzw. ekspatów z najróżniejszych krajów świata, choć dominują Anglicy, Niemcy, Irlandczycy i Holendrzy. Nie brak tu także polskich rezydentów. Mnóstwo osób mieszka na Los Dolses przez cały rok, posiadając tutaj swoją nieruchomość na własność. Na Los Dolses znajdziesz nie tylko duże centrum handlowe z restauracjami, agencjami nieruchomości, kafeteriami i wypożyczalniami samochodów, ale także oddziały banków hiszpańskich i międzynarodowych, siłownię i dobre lokalne sklepy, oraz szkoły. Są apteki i jest centrum sportowe.
Los Dolses to także raj dla golfistów. W golfa na Los Dolses gra się przez cały rok. Szczególnie zimą odwiedza Los Dolses mnóstwo graczy w golfa, również z Polski. Do dyspozycji są pola golfowe Villamartin, Las Ramblas oraz Campoamor. A plaże tutaj posiadają niebieskie flagi Unii Europejskiej. Do Torrevieja to odległość 15 minut autem.
Łatwo tutaj dojechać autostradą AP-7 z lotniska w Alicante (50 minut jazdy), albo z lotniska San Javier Murcia – 20 minut jazdy autem. W naszej ofercie kupna sprzedaży nieruchomości z Los Dolses znajdziesz apartamenty, tanie kawalerki, wille z basenami, luksusowe apartamenty, oraz szeregówki i oferty bankowe. Także oferty sprzedaży z możliwością finansowania kredytem hipotecznym. Poniżej znajdziesz cały wachlarz aktualnych ofert sprzedaży nieruchomości na Los Dolses. Sprawdź ceny i aktualne okazje z ostatniej chwili w naszej ofercie inwestycyjnej. Nieruchomości Los Dolses – Twój nowy dom w Hiszpanii.

Apartament z ogrodem na Los Dolses

Apartament z ogrodem na Los Dolses

2 2 150 m² 99,500
Lokal handlowy na Los Dolses (Orihuela Costa)

Lokal handlowy na Los Dolses (Orihuela Costa)

80,000
Linea Sol apartament na Los Dolses

Linea Sol apartament na Los Dolses

2 1 139,000
Mieszkanie na Los Dolses 2 sypialnie

Mieszkanie na Los Dolses 2 sypialnie

2 1 137,000
Apartament Los Dolses 2 sypialnie

Apartament Los Dolses 2 sypialnie

2 2 60 m² 99,000
Los Dolses mieszkanie wysoki standard

Los Dolses mieszkanie wysoki standard

2 2 119,500
Los Dolses luksusowe apartamenty

Los Dolses luksusowe apartamenty

2 2 122,000
Copyright CASONA.PL | Biuro nieruchomości Hiszpania 1994-2018