Lokalizacja: Ciudad Quesada
Nieruchomości Ciudad Quesada w Hiszpanii na wybrzeżu południowej Costa Blanca. Tutaj znajdziesz oferty sprzedaży nieruchomości na urbanizacjach Ciudad Quesada – miasta położonego na północ od Torrevieja – głównego kurortu turystycznego południa Costa Blanca. Tutaj znajdziesz niezwykle atrakcyjnie cenowo hiszpańskie nieruchomości na sprzedaż w ofercie biura nieruchomości Casona.pl. Mamy na sprzedaż wille w Ciudad Quesada, domy z basenami w Ciudad Quesada, mieszkania z przejęć bankowych i licytacji komorniczych, oraz oferty lokali handlowych jak restauracje i sklepy do prowadzenia własnej działalności gospodarczej w Hiszpanii.
Na Ciudad Quesada, zamieszkanej głównie przez obcokrajowców, gdzie niezwykle trudno jest spotkać rodowitego Hiszpania, mieszkają głównie emeryci z krajów Europy Zachodniej. Jest tu mnóstwo Anglików, Szwedów, Niemców i obywateli Skandynawii, Rosji i Polski, posiadających tutaj swoje wakacyjne nieruchomości w Hiszpanii.
Ciudad Quesada leży w odległości 8km od Torrevieja. Pobliskie miasta to Rojales i San Fulgencio. Bardzo łatwo jest dojechać do Ciudad Quesada z międzynarodowego lotniska w Alicante. Ciudad Quesada leży w odległości 8km od najbliższej plaży, więc jeżeli szukasz miejsca na wakacje w bliskiej odległości od plaży, to być może nie zdecydujesz się na wynajem wakacyjnego domu w Ciudad Quesada, lokalizacje bliżej plaży mogą okazać się lepsze. Ale jeżeli szukasz willi, domu z basenem w spokojnej i cichej lokalizacji na Costa Blanca, to doskonałe miejsce na zakup zagranicznej nieruchomości na południu Hiszpanii. Sprawdź ceny domów i mieszkań na Ciudad Quesada poniżej.
Porównaj oferty i sprawdź aktualne oferty sprzedaży nieruchomości na Ciudad Quesada od Casona.pl
Ciudad Quesada pełna jest restauracji, sklepów, lokali gdzie można napić się drinka i pogawędzić z przyjaciółmi. Ale wszystkich łączy jedno – wiekszość zakupiła tutaj nieruchomości Ciudad Quesada. To także miejsce dobre na golfa, nawet w zimie w Hiszpanii. Blisko leży pole golfowe La Marquesa Golf and Country Club. Blisko jest także La Finca Golf, Royal Campoamor i Las Ramblas Golf. To dobre miejsca na zakup willi w Hiszpanii, domu z basenem i dużą działką, oraz domu szeregowego. Ceny nieruchomości są tutaj trochę tańsze niż na wybrzeżu, więc za swoją gotówkę z pewnością kupisz więcej metrów kwadratowych posiadłości. Sprawdź ceny i aktualne oferty nieruchomości Ciudad Quesada.

Dona Pepa Ciudad Quesada nowe apartamenty

Dona Pepa Ciudad Quesada nowe apartamenty

2 2 182,000
Tanie mieszkanie kawalerka w Hiszpanii – Okazja

Tanie mieszkanie kawalerka w Hiszpanii – Okazja

1 1 52,000
Luksusowe nowe wille w Ciudad Quesada

Luksusowe nowe wille w Ciudad Quesada

3 3 400 m² 355,000
Nowy dom na Ciudad Quesada (Costa Blanca)

Nowy dom na Ciudad Quesada (Costa Blanca)

3 3 250 m² 208,000
Apartament na Ciudad Quesada

Apartament na Ciudad Quesada

1 1 55,000
Apartament w Quesada

Apartament w Quesada

2 1 64,950
Deweloper nowa willa na Ciudad Quesada

Deweloper nowa willa na Ciudad Quesada

3 2 543 m² 430,000
Buenavista apartament na Ciudad Quesada

Buenavista apartament na Ciudad Quesada

2 1 67,500
Ciudad Quesada nowa willa

Ciudad Quesada nowa willa

3 2 211 m² 209,000
Copyright CASONA.PL | Biuro nieruchomości Hiszpania 1994-2018