Lokalizacja: Santiago de la Ribera

Santiago de la Ribera nieruchomości. Przeprowadzka nad Morze Śródziemne może dla wielu z Was być prawdziwym marzeniem. Nic dziwnego, fajnie byłoby spędzić więcej niż tydzień, czy dwa tygodnie urlopu nad ciepłym morzem, pod gorącym słońcem i nie martwić się o pogodę następnego dnia. Prawdą jest, że południe Hiszpanii ma bardzo fajną pogodę, kiedy zimy nie są nigdy zbyt zimne, a lata nie są upalne. Temperatury wody są również wysokie, od 10 stopni Celsjusza zimą, do 25 stopni Celsjusza latem. Trzeba przyznać, że poza otwartym morzem znajdziecie tutaj również laguny, jak na przykład Mar Menor, oddzieloną od morza mierzeją La Manga, gdzie temperatura wody jest dużo wyższa, a plaże czyste i pięknie utrzymane.
Jeśli nie macie upatrzonego miejsca do przeprowadzki na południe Europy, być może dobrym miejscem będą okolice wspomnianego Mar Menor, czyli Małego Morza. Jednym z miast na brzegach Mar Menor jest Santiago de la Ribera, urocze miasteczko z ponad ośmioma tysiącami mieszkańców, gdzie można kupić apartament wakacyjny w Hiszpanii.
Santiago de la Ribera leży nad brzegiem Mar Menor, linia brzegowa Mar Menor w mieście wynosi około 3 kilometrów. Santiago de la Ribera leży około 4 kilometrów na wschód od San Javier, co sprawia, że wszystko co chcielibyście załatwić w dużym mieście, możecie zrobić w każdej chwili, wsiadając w samochód i będąc w miejscu docelowym w ciągu 10 minut. Do Torrevieja jest około 28 kilometrów, co też jest dobrą odległością, jeśli będziecie potrzebować pojechać do innego miasta.
Santiago de la Ribera to głównie piękne, piaszczyste plaże w mieście, a także w najbliższej okolicy całej linii brzegowej Mar Menor, a także mierzei La Manga. Plaże w mieście są na tyle blisko, że można na nie iść na piechotę, ale można również podjechać samochodem i skorzystać z parkingu. Promenada wzdłuż całej linii brzegowej Santiago de la Ribera, również przyciąga nie tylko turystów, ale również przyszłych mieszkańców tego miasteczka, którzy tak jak Wy, zastanawiali się na przeprowadzką do Hiszpanii nad morze.
Santiago de la Ribera to również atrakcje, których mogą pozazdrościć inne miasta. Możecie się tu wybrać na rejs łódką po Mar Menor za jedyne 4 Euro od osoby. Wiele osób korzysta z tego środka transportu nie jako atrakcji turystycznej, ale w połączeniu z rowerem, również jako szybką komunikację w okolicy.
Miasto może również pochwalić się lokalnym targiem, na którym poczujecie prawdziwy klimat hiszpańskiego targowiska. Możecie kupić świeże warzywa, owoce, a także ryby. Jeśli najdzie Was ochota, będziecie mogli kupić lokalne przekąski. Jeśli o gastronomii mowa, na pewno nie pogardzicie lokalną ofertą gastronomiczną, w tutejszych restauracjach i knajpkach będziecie mogli zjeść potrawy z całego świata.
Oferty nieruchomości w Hiszpanii obejmują również miasto Santiago de la Ribera. Jeśli odpowiednio sprecyzujecie swoje potrzeby, będziecie wiedzieć, czy szukacie dużej, luksusowej willi, czy małego apartamentu, czy interesują Was nieruchomości z rynku wtórnego, czy też oferty deweloperskie, na pewno poszukiwania pójdą gładko.
Jedną z fajnych ofert deweloperskich w Santiago de la Ribera jest osiedle nowo wybudowanych willi o powierzchni 127 metrów kwadratowych każda. Wille mają trzy sypialnie, salon, antresolę, wyposażoną kuchnie, wyposażone łazienki. Wille są dwupoziomowe, mają duży taras, oraz możliwość wybudowania basenu. Koszt wybudowania basenu w fazie projektowej i w fazie deweloperskiej to około 12 tysięcy Euro. Są to domy kilkaset metrów do plaż Mar Menor. Taka nowa willa może być Wasza jeśli przygotujecie się na wydatek rzędu 278 tysięcy Euro lub około 290 tysięcy, jeśli skusicie się na willę z basenem projektowanym na Wasze zamówienie.
Być może możliwość zamieszkania w Santiago de la Ribera to dla Was marzenie, które właśnie zaczyna się spełniać. Miasto nad samym Mar Menor, z dostępem do 4 kilometrów linii brzegowej i plaż, to może być idealne miejsce, aby nie tylko przyjechać tu na wakacje, ale również sprowadzić się na stałe i zamieszkać na południu słonecznej Hiszpanii.
Poniżej przejrzyj oferty domów na sprzedaż i wynajem, szeregówek, luksusowych willi z prywatnymi basenami i tanich oferty z przejęć bankowych. Pełna gama ofert hiszpańskich nieruchomości z Santaigo de la Ribera.

Costa Calida apartament

Costa Calida apartament

2 1 89,000
Apartament na Costa Calida parę kroków od plaży

Apartament na Costa Calida parę kroków od plaży

2 1 99,000
Santiago de la Ribeira domek bliźniaczy

Santiago de la Ribeira domek bliźniaczy

3 2 120 m² 99,995
Copyright CASONA.PL | Biuro nieruchomości Hiszpania 1994-2017