Alicante El Campello mieszkanie 3 sypialnie

Alicante El Campello mieszkanie 3 sypialnie

Alicante El Campello mieszkanie 3 sypialnie

75,000
ID oferty: ID-7761
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Metraż: 103 m²
Taras: Tak
Parking: Tak
Rok budowy: 1998
28 listopada 2016

Galeria

Opis nieruchomości

Alicante El Campello mieszkanie 3 sypialnie do niewielkiego remontu i odświeżenia. Duży, jasny apartament z 3 sypialniami, oddzielną kuchnią z pomieszczeniem gospodarczym (składzikiem), dużym salonem i niskim utrzymaniem. Bardzo tani „comunidad” na rok.
Mieszkanie jest położone 100m od przychodni zdrowia – centro de salud – w El Campello i przystanku kolei. 10 minut na piechotę na plażę w El Campello i na promenadę.
El Campello to uprzywilejowane i dobre miejsce na inwestycje w mieszkanie w Hiszpanii. Zarówno jeżeli myślisz o wakacyjnej inwestycji, jak również o nieruchomości na emeryturę i na przeprowadzkę do Hiszpanii, o czym coraz więcej Polaków marzy i decyduje się na taki krok.

El Campello znajduje się 20 minut od Alicante. Tutaj jest „spokojniej” i ceny nieruchomości są bardziej przystępne niż w centrum Alicante czy w San Juan w Alicante.

To mieszkanie w naszej ofercie to świetna okazja. II piętro, budynek z windą. Budynek z lat 90-tych. Skontaktuj się z nami w celu obejrzenia tej oferty.

Lokalizacja na mapie

Jestem zainteresowany tą ofertą
Copyright CASONA.PL | Biuro nieruchomości Hiszpania 1994-2018