Bungalow Playa Flamenca

Playa Flamenca Hiszpania nieruchomości

Bungalow Playa Flamenca

ID oferty: ID-3387
Sypialnie: 2
Łazienki: 1
Działka: 100 m²
Metraż: 60 m²
Taras: Tak
Parking: Na urbanizacji
Klimatyzacja: Tak
Rok budowy: 2004
25 kwietnia 2016

Galeria

Opis nieruchomości

Bungalow Playa Flamenca. Dwie sypialnie i jedna łazienka. Pełne umeblowanie w cenie sprzedaży nieruchomości. Narożna działka. Duże solarium dachowe. Bezpieczna urbanizacja, dobra lokalizacja na Playa Flamenca.
Niska cena nieruchomości do szybkiej sprzedaży.
Dwie dość obszerne sypialnie, kuchnia otwarta – amerykańska.
Ta posesja byłaby dobra zarówno na zamieszkanie na stałe w Hiszpanii, jak również jako inwestycja pod wynajem długo lub krótkoterminowy.
Na zdjęciach w naszej prezentacji nieruchomości brak zdjęć pięknego basenu na urbanizacji i ogrodów otaczających bungalow.
Z frontowego tarasu schodami wchodzi się na górę, na solarium. Urbanizacja Serena II jest świetnie usytuowana na Playa Flamenca, blisko do restauracji, sklepów i innych wygód dla mieszkańców. Są tu apteki, wypożyczalnie samochodów, mnóstwo sklepików i kawiarni. Jednym słowem wszystko czego potrzeba do wygodnego mieszkania w Hiszpanii.
Najbliższe plaże to Playa Flamenca, La Zenia, Cabo Roig i Campoamor. Blisko także marina i nadmorskie restauracje. A pola golfowe w promieniu kilku kilometrów od tej nieruchomości to: Villamartin, Las Colinas, La Finca, Campoamor i Las Ramblas.
Sprawdź także inne nieruchomości na Playa Flamenca w naszej ofercie.

Lokalizacja na mapie

Jestem zainteresowany tą ofertą
Copyright CASONA.PL | Biuro nieruchomości Hiszpania 1994-2018