Luksusowa willa w Moraira na Costa Blanca

Moraira luksusowa nieruchomość

Moraira luksusowa willa

895,000
ID oferty: ID-3695
Sypialnie: 4
Łazienki: 3
Działka: 2191 m²
Metraż: 350 m²
Taras: Tak
Parking: Tak
Klimatyzacja: Tak
Rok budowy: 1970
2 maja 2016

Galeria

Opis nieruchomości

Luksusowa willa w Moraira. Północna Costa Blanca. Okazja do zakupu pięknej willi z widokami na góry i pole golfowe. Nieruchomość posiada 4 sypialnie i 3 łazienki. Willa składa się z dwóch apartamentów, które użytkować można oddzielnie lub razem. Np. jedną część nieruchomości można przeznaczyć pod wynajem wakacyjny, a w drugiej mieszkać.
Fantastyczne widoki na pole golfowe San Jaime i duża działka – ponad 2000m2 (spójrz na dane nieruchomości).

Dom leży przy spokojnej drodze. Wjazd na działkę i mnóstwo miejsca na zaparkowanie nawet kilku samochodów. Do domu wchodzi się przez ładne drzwi wejściowe które prowadzą do przedpokoju, a następnie do obszernego salonu z kominkiem. Tutaj duże okna z widokiem na prywatny basen w kształcie laguny, oraz na piękny ogród śródziemnomorski. Z salonu jest wyjście na taras z jeszcze piękniejszymi widokami na góry w pobliżu Moraira. Jadalnia znajduje się przy kuchni. Stąd łatwo przejść do części sypialnianej w nieruchomości. Trzy sypialnie, jedna z nich posiada własną łazienkę, oraz garderobę. Do tego dodatkowe WC i prysznic.

Na dolnym poziomie znajduje się oddzielny apartament z jadalnią, salonem, kuchnią z barkiem. WC. Dalej znajduje się kolejny pokój który z łatwością można przebudować na jeszcze jedną, czwartą sypialnię z bezpośrednim akcesem na taras i do basenu.

To wspaniała nieruchomość wybudowana została w roku 1970, ale przeszła gruntowny remont w latach 90-tych. Wysokiej jakości wykończenie na zewnątrz i wewnątrz domu. Wspaniałe widoki. Istnieje możliwość dokupienia działki obok domu.
Rekomendujemy obejrzenie tego domu, aby w pełni docenić jego walory i potencjał.

Lokalizacja na mapie

Jestem zainteresowany tą ofertą
Copyright CASONA.PL | Biuro nieruchomości Hiszpania 1994-2018